Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту енергетики доповіли успішно

Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту енергетики Подільського державного аграрно-технічного університету 20 і 21 квітня 2021 року в онлайн форматі брали участь в підсумковій науково-практичній конференції  другого  туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Кошевой Дмитро Петрович виступив з доповіддю «Дослідження роботи аналогово-цифрових перетворювачів з метою зменшення похибки вимірювань» в Луцькому Національному технічному університеті (м. Луцьк) відповідно спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». Керівник канд. теxн. наук, доцент кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту Віктор Миколайович Дубік.

Шимілін Ілля Олександрович виступив  з доповіддю «Дослідження автоматизованого електроприводу механізму переміщення візка мостового крану» в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків) відповідно спеціальності «Енергетичне машинобудування». Керівник асистент кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Микола Вікторович Вусатий.

Харкавлюк Олександр Володимирович виступив з доповіддю «Теоретичний аналіз процесу дії електромагнітних імпульсних сигналів на біологічні шкідники» в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (м. Київ) відповідно спеціальності « Біомедична інженерія ». Керівник канд. теxн. наук, доцент кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Олександр Володимирович Козак.

Директор навчально-наукового інституту енергетики
кандидат технічних наук, професор