Вибір професії – один з головних життєвих виборів…

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні.  З цією метою науково-педагогічні працівники факультету енергетики та інформаційних технологій, завідувач кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища  Леся ЗБАРАВСЬКА, доценти Сергій СЛОБОДЯН та Михайло ТОРЧУК відвідали Кам’янець-Подільський ліцей №14. Майбутнім випускникам була надана вичерпна інформація про спеціальності за якими ведеться підготовка фахівців у закладі вищої освіти «Подільський державний університет», особливості та переваги навчання студентів, а саме: участь у міжнародних наукових і навчальних програмах, практиках та можливості реалізації своїх творчих і спортивних здібностей. Особливий інтерес у  випускників викликало те, що в університеті можна отримати паралельно подвійний диплом та пройти практику за кордоном.

Змістовною та цікавою була зустріч з майбутніми випускниками. Сподіваємося, що значна частина випускників стане здобувачами закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Інформацію підготувала
завідувач кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища
Леся ЗБАРАВСЬКА