Відкрита лекція на тему «Агробіомаса – енергетичний потенціал Європи»

16 листопада 2021 року в стінах Навчально-наукового інституту енергетики була прочитана відкрита лекція на тему «Агробіомаса – енергетичний потенціал Європи» професором з Сільськогосподарського університету імені Гуго Коллонтая у Кракові Кшиштофом Мудриком (Республіка ПОЛЬЩА) для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня та науково-педагогічним працівникам інституту на платформі Zoom.

Під час лекції висвітлювались сучасні підходи до використання рослинної біомаси як поновлювального джерела енергії. Були представлені нові передові методи підготовки до спалювання рослинної біомаси та сучасні технічні засоби для реалізації процесу горіння.

Цією темою було започатковано цикл лекцій передбачених грантовою програмою Еразмус+, які будуть продовжуватись до кінця 2021 року в дистанційній формі.

Директор навчально-наукового інституту енергетики
кандидат технічних наук, професор