Співпрацюємо з виробничниками

Днями здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту енергетики Закладу вищої освіти “Подільський державний університет“ спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»  відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «Кам”янецькі трансформаторні підстанції». На підприємстві виготовляють та ремонтують   електродвигуни, генератори і трансформатори. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з технологічним процесом та особливостями конструктивного виконання трансформаторів, а також з матеріалами та способами  зацікавило виготовлення силових обмоток та їх системи охолодження.

Керівник товариства з обмеженою відповідальністю «Кам”янецькі трансформаторні підстанції» Гречаний Анатолій Анатолійович  зацікавлений у співпраці з університетом та в удосконаленні фахових компетентностей майбутніх фахівців.

Директор ННІЕ, професор
Людмила МИХАЙЛОВА