ОН-ЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНОЇ КОМПАНІЇ QATestLab

QATestLab– це міжнародна IT-компанія, яка забезпечує повний спектр послуг з тестування програмних засобів. QATestLab є однією з найвідоміших аутстафінгових/аутсорсингових українських організацій орієнтованих на тестування програмного забезпечення, що забезпечує весь спектр послуг із забезпечення якості, включаючи написання планів тестування, створення і виконання контрольних прикладів або контрольних списків, виконання як ручного, так і автоматичного тестування, а також підготовку звітів про тестування. За 15+ років роботи на ринку QATestLab допомогли сотням компаній випустити у світ свої оригінальні проєкти та заслужити любов і довіру користувачів. Компанія за роки своєї професійної діяльності реалізувала понад 3000 проектів різного рівня складності для провідних світових ІТ-компаній. До портфоліо компанії входять такі компанії як: Bosch, G8, Yandex technology, Wire, Breadmery, Sсhell та багато інших.

З 2015 року регулярно компанія входить до «Top 20 Software Application Testing Firms in Ukraine» за даними дослідницької агенції CLUTCH. Також є членами «Ukrainian Hi-Tech Initiative», «Central and Eastern European Outsourcing Association», фонду «Brain Basket».

З метою залучення здобувачів закладу вищої освіти «Подільський державний університет» спеціальності «Інформаційні технології та системи» будувати кар’єру в IT сфері було проведено презентацію можливостей цієї компанії. Тренінговий центр QATestLab – спеціалізований навчальний проєкт, організований компанією QATestLab, для розвитку і популяризації спеціальності «Тестувальник ПЗ» в Україні. Фахівці компанії розробили ряд навчальних програм, мета яких – дати максимальний обсяг теоретичних знань і практичних навичок для роботи в сфері IT.

Різноманіття проєктів, кількість виконаних замовлень, тисячі заведених багів і багато іншого – усе це дає право називати компанію QATestLab професіоналами найвищого рівня.

Багато корисної та вичерпної інформації почерпнули для себе наші здобувачі!

Маємо надію на подальшу співпрацю та реалізацію багатьох запланованих проектів!

Завідувач кафедри інформаційних технологій,
фізико-математичних та безпекових дисциплін
Леся ЗБАРАВСЬКА