ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З УЧАСНИКАМИ ТЕНІСНОГО ТУРНІРУ

Задля розповсюдження інформації щодо наявних спеціальностей та освітніх програм у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», викладачами факультету енергетики та інформаційних технологій  було проведено зустріч  з ліцеїстами ОТГ Кам’янець-Подільського району в рамках профорієнтаційної роботи.

22 березня 2024 року в корпусі №3 факультету енергетики та інформаційних технологій відбувся весняний турнір з настільного тенісу. Злагоджена робота викладацького складу і студентського самоврядування факультету сприяла вдалій організації турніру та цікавої зустрічі.

Декан факультету енергетики та інформаційних технологій Людмила МИХАЙЛОВА, завідувач кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту Олег ТКАЧ розповіли майбутнім абітурієнтам детальну інформацію щодо напрямів та спеціальностей факультету: 141       «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 141.05 «Енергетичний менеджмент», 163       «Біомедична інженерія»,     126       «Інформаційні системи та технології».

Зокрема -  про перспективи здобуття освіти за даними спеціальностями, повідомили деталі щодо особливостей вступної компанії. Варто відзначити особливу зацікавленість ліцеїстів щодо проходження різних видів практичного навчання в університеті, про що завідувач кафедри детально розказав та пояснив, а саме – особливості організації практичного навчання на підприємствах та за межами нашої країни у рамках проходження закордонної практики.

Декан факультету Людмила МИХАЙЛОВА розповіла про організацію навчального процесу на факультеті, графік навчання, роботу студентського самоврядування, діяльність творчих студій, гуртків та спортивних секцій.

Найбільш зацікавлено слухали ліцеїсти інформацію завідувача кафедри Олега ТКАЧА про майбутній фах, перспективи працевлаштування, фахову підготовку на кафедрах та спеціалізовані лабораторії. Цікавою була розповідь про необхідність вивчення фахових дисциплін, які формують в подальшому висококваліфікованих фахівців.

Сучасний сектор енергетики України потребує фахівців з електроенергетики, електрообладнання, енергетичного менеджменту, біомедичної інженерії, адже це надзвичайно важлива діяльність, що спрямована  на забезпечення раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів на підприємствах або в муніципалітетах.

Зустріч залишила приємні відчуття дружньої розмови в обох зацікавлених сторін. Сподіваємось що учасники турніру в майбутньому стануть здобувачами нашого університету.

Завідувач кафедри ЕТЕМ Олег ТКАЧ