Профорієнтаційна робота кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій 12-13 січня 2022 року

Профорієнтаційна робота – невідривна складова суспільного життя ЗВО ПДУ, тому кожен співробітник використовує найменшу можливість для її проведення.

Так, 12 січня 2022 року технік кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій Олександр НОВОТАРСЬКИЙ зустрівся з випускниками Борсуківської загальноосвітньої школи с.Борсуки Кам'янець-Подільського району із профорієнтаційною метою.

Також Олександр НОВОТАРСЬКИЙ, як недавній випускник, 13 січня 2022 року завітав у Новоушицький фаховий коледж ЗВО ПДУ.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо освітньої діяльності факультетів та інститутів, які входять до складу ЗВО «ПДУ», також поінформував випускників коледжу щодо особливостей вступної кампанії 2022 року, переліку спеціальностей, за якими можна отримати освіту у нашому університеті, ознайомив з предметами згідно спеціальностей, з яких потрібно здавати ЗНО для вступу.

У ході жвавого та цікавого діалогу у студентів коледжу виникло багато запитань, зокрема, щодо переліку конкурсних предметів, умов проживання у гуртожитку, оплати за навчання на контрактній основі тощо.

Завідувач кафедри електротехніки,
електромеханіки і електротехнологій