Подорож студентів-першокурсників до Кам'янець-Подільського РЕМ

11 листопада 2022 року до Кам'янець-Подільського району електричних мереж акціонерного товариства "Хмельницькобленерго" завітали здобувачі вищої освіти перших курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та викладачі кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій.

Оглядову екскурсію провів головний інженер Кам'янець-Подільського РЕМ АТ "Хмельницькобленерго" Хворостовський Віктор Георгійович, який показав та розповів про важливе обладнання, ознайомив із  структурою та роботою даного підприємства, а також продемонстрував особливості взаємодії користувачів електричних мереж з диспетчерською службою.

Студенти отримали додаткові практичні знання в умовах діючого підприємства, яке займає важливу роль в забезпеченні електричною енергією міста та району.

Загалом екскурсія викликала велике зацікавлення у майбутніх електроенергетиків. Можливо, хтось із цих студентів після завершення навчання прийде працювати на це ж підприємство.

Завідувач кафедри електротехніки,
електромеханіки і електротехнологій,