Починаємо співпрацювати з виробничниками

Доценти навчально-наукового інституту енергетики В. М. ДУБІК, О. В. ДУМАНСЬКИЙ, О. В. КОЗАК разом зі здобувачами вищої освіти 2 СТН курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «БОСАЛ УКРАЇНА», яке є провідним з  виробництва систем для відведення відпрацьованих газів автотранспортом, виробничі потужності якого, після масштабного вторгнення 24 лютого 2022 року, перемістилися на територію нашого міста із Запоріжжя.

Керівник підприємства Костянтин Олегович ПАПАШЕВ розповів про з історією підприємства та особливості конструкції технологічної лінії виробництва глушників. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з автоматизованим обладнанням і технологією виробництва продукції.  Особлива зацікавленість була проявлена до  автоматизованої лінії виробництва заготовок. Дана лінія забезпечує швидке перепрограмування роботи на різні типи комплектуючих частин.

Система автоматики сконструйована та впроваджена у виробництво працівниками товариства.

Керівництво ТОВ «БОСАЛ УКРАЇНА»  зацікавлене у співробітництві з навчально-науковим інститутом енергетики ЗВО «ПДУ» та запрошує здобувачів вищої освіти до наукової та конструкторської роботи з впровадження інноваційних технологій.

Директор ННІЕ,
професор Людмила МИХАЙЛОВА