Обговорення освітньо-професійної програми спеціальності «Біомедична інженерія»

18 лютого цього року в Навчально-науковому інституті енергетики Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» відбулося засідання круглого столу роботодавців (стейкхолдерів)  та проєктної групи, на якому обговорили освітньо-професійну програму спеціальності 163 «Біомедична інженерія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

До обговорення долучилися директорка  Навчально-наукового інституту енергетики, професорка Людмила МИХАЙЛОВА та науково-педагогічні працівники Олег ТКАЧ, Олександр ДУМАНСЬКИЙ, Віктор ДУБІК, Олександр КОЗАК, Павло ПОТАПСЬКИЙ. Зі  сторони стейкхолдерів в обговорені освітньо-професійної програми взяли участь: Генеральний директор ТДВ СКБ «МЕТ» Олег ТКАЧУК, директорка  КНП «Дитячий медичний центр» Кам'янець-Подільської міської ради лікар вищої категорії Тетяна ОЧЕРЕТЕНКО, головний лікар ТОВ ГОРБАТЮК Р.В. стоматологія КА-ДЕНТ Ігор АЛЕКСЄЄВ, директор клініки ветеринарної медицини «Фауна Сервіс», доцент Андрій МУШИНСЬКИЙ, головний енергетик ТДВ СКБ «МЕТ» Віктор ЛЕБІДЬ, головний інженер ТОВ «Інтермагнетік» Віктор ДРОЗДОВСЬКИЙ.

Учасники заслухали інформацію директорки навчально-наукового інституту енергетики професорки Людмили МИХАЙЛОВОЇ про структуру та зміст освітньо-професійної програми «Біомедична інженерія», а також обґрунтування  актуальності відкриття даної спеціальності в сьогоднішніх умовах інтенсивного застосування медичного обладнання.

Члени експертної ради: Тетяна ОЧЕРЕТЕНКО, Олег ТКАЧУК, АНДРІЙ МУШИНСЬКИЙ, Ігор АЛЕКСЄЄВ та інші відмітили доцільність всебічного обговорення освітньо-професійної програми «Біомедична інженерія» , оскільки сьогодні існує нагальна потреба у фахівцях, які володіють відповідними компетенціями в експлуатації, якісному обслуговуванні та проєктуванні біомедичної техніки.

Під час  обговорення були визначені основні напрями освітнього процесу в професійній підготовці висококваліфікованих фахівців спеціальності «Біомедична інженерія» та шляхи реалізації освітньо-професійної програми.

Директор навчально-наукового інституту енергетики
кандидат технічних наук, професор