МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ПРОФЕСІЙНА СПРЯМОВАНІСТЬ ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ У ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ»

12 березня 2024р.  колектив кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін (факультет енергетики та інформаційних технологій) спільно представниками кафедри хімії (навчально-науковий інститут харчових технологій) закладу вищої освіти «Подільський державний університет» провели спільний міжкафедральний семінар на тему «Професійна спрямованість для викладання у вищому навчальному закладі». Такий захід має велике значення для підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та сприяє обміну досвідом між викладачами природничих дисциплін.

У ході жвавої дискусії та обговорення з висвітленням сучасних тенденцій у вищій освіті та вимог до професійної підготовки здобувачів під час вивчення курсу фізики виступила завідувач кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін Леся ЗБАРАВСЬКА.

Ірина СЕМЕНИШЕНА розглянула основні аспекти, що стосуються професійної спрямованості викладання математики для здобувачів різних спеціальностей.

Розвиток професійних навичок під час вивчення курсу хімії, обговорення можливостей навчання та самовдосконалення для викладацького складу – основні ключові моменти доповіді завідувача кафедри хімії Тетяни КРАЧАН.

Міжкафедральний семінар вирішився не тільки дискусійною платформою, але й ідеальним майданчиком для інтенсивної творчої взаємодії. Кожен учасник мав змогу висловити своє бачення багатьох проблем, які стосуються вищої освіти. Результати такого заходу однозначно сприятимуть покращенню якості викладання, а також є підґрунтям для створення динамічного та стимулюючого середовища, спрямованого на розвиток як викладацької, так і навчальної діяльності.

Підбиваючи підсумок заходу, усі учасники підтримали резолюцію, що такий формат та тематика міжкафедрального семінару є важливою платформою для активного обговорення, обміну ідеями між фахівцями різних галузей для підготовки конкурентоздатного фахівця.

Інформацію підготувала:

Леся ЗБАРАВСЬКА