Конференція за результатами виробничої практики

На кафедрі енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту навчально-наукового інституту енергетики, 23 вересня 2020 року була проведена практична конференція за результатами проходження виробничої електромонтажної практики здобувачами вищої освіти 2 курсу скороченого терміну навчання освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електроніка та електромеханіка». З вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулась директор ННІЕ, професор Л.М. Михайлова.

Модератор конференції - завідувач кафедри, доцент Ткач О.В. У роботі конференції взяла участь начальниця відділу міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування Гоголь І.А. Зі всіх заслуханих доповідей кращими визнані звіти здобувачів вищої освіти Королькова О.С., Фалінського Н.В., Семенюка П.А.

навчально-наукового інституту енергетики,
професор Л.М. Михайлова