Конференція за результатами виробничої електромонтажної практики

На базі кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту та кафедри електротехніки, електромеханіки і електротехнологій факультету енергетики та інформаційних технологій 14 вересня 2023 року була проведена практична конференція за результатами проходження виробничої електромонтажної практики здобувачами вищої освіти 3 курсу освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електроніка та електромеханіка». З вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулась декан факультету енергетики та інформаційних технологій, професорка МИХАЙЛОВА Л.М..

Модератор конференції - завідувач електротехніки, електромеханіки і електротехнологій, доцент ГАРАСИМЧУК І.Д. У роботі конференції взяли участь: відповідальний за практичну підготовку ФЕІТ, доцент ПОТАПСЬКИЙ П.В.; ведучий викладач дисципліни практики, асистент ГОРБОВИЙ О.В.; заступник декана з навчальної роботи ФЕІТ, доцент ДУМАНСЬКИЙ О.В.; відповідальний з виховної та організаційної роботи ФЕІТ Вусатий М.В., Відповідальний з наукової та міжнародної діяльності ФЕІТ доцент КОЗАК О.В.

Зі всіх заслуханих доповідей кращими визнані звіти здобувачів вищої освіти ПАПАШЕВА О.К., який проходив практику у ТзОВ «БОСАЛ МАНУФАКТУРИНГ УКРАЇНА», ПЕТРИЧКА В.В., проходив практику в електротехнічній лабораторії ЗВО «ПДУ» та ВОВЧУКА Н.В. який проходив практику у ТзОВ «МИКУЛИНЕЦЬКИЙ БРОВАР».

 

Ведучий викладач дисципліни
практики, асистент          ГОРБОВИЙ О.В.