РОБОТА НАУКОВОГО ГУРТКА «ФІЗИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»

Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є невід'ємною частиною освітнього процесу. Вона допомагає здобувачам опанувати навички наукових досліджень, необхідні для їхньої майбутньої професійної діяльності. Наукові гуртки є одним із ефективних способів реалізації цієї роботи.

16 листопада на черговому засіданні наукового гуртка «Фізичне моделювання» кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін факультету енергетики та інформаційних технологій Михайло ТОРЧУК розповів членам гуртка, які є сучасні методи для моделювання руху тіл та засоби комп’ютерного моделювання фізичних процесів.

На засіданні було проаналізовано наукову літературу та розглянуто основні методи моделювання руху тіл. Серед сучасних чисельних методів для моделювання руху тіл найбільш поширеними є метод Рунге-Кутта – це метод, який є точним і ефективним для широкого спектру задач. Було зазначено, що сучасні методи комп'ютерного моделювання фізичних процесів є потужним інструментом, який дозволяє досліджувати складні фізичні процеси, які важко або неможливо вивчити експериментально.

Багато запитань, а також конструктивного діалогу було між гуртківцями. З нетерпінням чекатимемо на нові проблемні питання та шляхи їх розв’язання!!!

Доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін

Михайло ТОРЧУК

viber_image_2023-11-17_19-22-11-345