Підсумки планового засідання спеціалізованої вченої ради Д 71.831.02

24 липня 2020 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 71.831.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» та 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».

Відповідно до порядку денного було заслухано наступні дисертаційні роботи здобувачів наукового ступеня кандидата економічних наук:

1. Дисертація Коробської Альони Олександрівни на тему: «Державне регулювання використання земель сільськогосподарського призначення в Україні» за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством»;
  2. Дисертація Желізко Олексія Олександровича на тему: «Державне регулювання інституціональних змін системи економічної безпеки підприємництва» за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».

Крім цього членами ради розглянуто заяви щодо призначення комісії для попереднього захисту дисертаційних робіт Білянського Юрія Олександровича і Петриняка Андрія Ярославовича.

Вітаємо молодих науковців із успішним захистом і бажаємо подальших досягнень в науковій діяльності.

Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 71.831.02,