Серія вебінарів «Сучасна технологія вирощування кукурудзи»

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах «Програмування врожаю кукурудзи: добрива, мікродобрива, доступі поживні елементи ґрунту» і «Захист кукурудзи».

Мета проведення вебінарів:

• Оволодіння навичками розрахунку необхідної дози мінеральних добрив у відповідності до запланованого урожаю та природної родючості ґрунту і використання позакореневого живлення для корекції недостачі мікроелементів.
  • Розгляд основних схем захисту від бур'янів, шкідників та хвороб. Надання практичних рекомендацій вибору схеми захисту та способів їх здешевлення.

Дата і час проведення вебінарів: 17 і 18 жовтня 2022 р., з 14.00.

Організатори вебінарів: ЗВО «Подільський державний університет». Програма USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (АГРО), що фінансується урядом США. Проєкт розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні, що фінансувався Міністерством міжнародних справ Канади. СОК "Зерновий". Проект створення сімейних молочних ферм, що реалізується компанією "УкрМілкІнвест" (Україна).

Доповідачі: Олексій Харсун - виконавчий директор СОК "Зерновий" і Василь Вахняк - кандидат
с.-г. наук, доцент кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин Подільського державного університету та ін.

Реєстрація участі у вебінарах: для участі у вебінарах просимо заповнити анкету.

Платформа для проведення вебінарів: Вебінари  будуть проводитися на платформі ZOOM. Вам буде надіслано повідомлення з лінком доступу до подїі  на Вашу електронну пошту.

Слідкуйте за подальшими анонсами та не проґавте свій шанс отримати цінні знання та корисні поради напередодні нового аграрного сезону!

Інформацію підготував
Директор навчально-наукового центру перепідготовки