Продовжується психологічна робота зі слухачами проекту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

24 березня 2021 року відбулося чергове практичне заняття з елементами тренінгу з соціально-психологічної адаптації в групі слухачів підготовки за програмою "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (м. Кам'янець-Подільський). Заняття проводилося в умовах, які вимагаються сьогоденням – дистанційно.

Впродовж діалогічної взаємодії, яка була присвячена темі «Суть конфлікту і причини його виникнення», створено позитивну атмосферу у групі, досягнуто емоційний комфорт учасників заняття, відбулося налаштування на плідну роботу, слухачі побачили себе зі сторони, зрозуміли свою поведінку в конфлікті, усвідомили, що конфлікт є нормою життя, яка має свої позитивні сторони.

Учасники взаємодії програвали ситуації з життя, які породжували конфлікт чи конфліктні ситуації, аналізували їх, шукали способи безконфліктного спілкування і впливовості. Загалом, заняття закінчилося підсумками-відповідями на питання: що мені важко було прийняти?, чи важко було себе розкрити перед групою?, що я дозволив побачити в собі іншим людям?, що я можу зробити, щоб не конфліктувати?

Психолог курсів
кандидат психологічних наук, доцент
Оксана Ляска