Засідання круглих столів із проведення моніторингу освітніх програм

Відповідно до Положення «Про порядок розроблення, затвердження та періодичного перегляду освітньої програми в Подільському державному аграрно-технічному університеті» від 23.12.2020 р. у навчально-науковому інституті бізнесу і фінансів відбулися засідання робочих груп із проведення моніторингу освітніх програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», і третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальностями  «Економіка» й «Менеджмент».

З метою забезпечення участі в розробці, моніторингу та перегляду ОП зацікавлених сторін до діяльності проектних груп за поданням гарантів долучилися представники науково-педагогічного складу, здобувачі вищої освіти, випускники та роботодавці.

Серед запрошених у засіданнях круглих столів та обговоренні актуальних проблем підготовки майбутніх фахівців були представники роботодавців: начальник Кам'янець-Подільської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області, кандидат економічних наук Ігор БЄЛКО; сільський голова Більче-Золотецької об'єднаної територіальної громади Борщівського району Тернопільської області Галина ОГОРОДНИК; начальник відділу господарського обліку, архівного та документаційного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради Аліна ФОРМАНЧУК; директор ВТФ «Каскад» Кам'янець-Подільського району Хмельницької області Антон БЯЛКІВСЬКИЙ, креативний директор, менеджер ТОВ «Український кристал» м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області Уляна ГАЛИЦЬКА; заступник директора ПП «Консалтинговий центр «Безпека праці» м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області Олег АНТОШКІВ; т.в.о. директора ВСП «Кам'янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій», кандидат економічних наук Діана ФУРМАН; начальник Кам'янець-Подільського сервісного обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду в Хмельницькій області Оксана ДРАБИК, директор туристично-страхового агентства «На відпочинок» Микола БІЛИЙ; Олександр БІЛИЙ, голова селянського (фермерського) господарства «С-Іванна», кандидат сільськогосподарських наук; Микола ПРУДИВУС, керівник ФОП «Прудивус МП»; Сергій БОГАЧИК, директор філії «Кам'янець-Подільська» ТОВ СП «Нібулон».

Відповідно до порядку денного засідань проєктних груп щодо затвердження їх складу та розподілу обов'язків ухвалено відповідні рішення.

Директор навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів,
доктор економічних наук,
професор Микола МІСЮК