Засідання наукового формування кафедри

На засіданні студентського наукового формування кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем «Фінансист» відбулося обговорення проблеми «Фінансова грамотність і підприємництво».

У обговорені, що відбулося 15 березня 2024 року взяли участь :  керівник студентського наукового гуртка «Фінансист» к.е.н., доцент ГАВРИЛЮК Віта Миколаївна і студенти - гуртківці.

Згідно з планом засідання передбачалось опрацювання тем щодо основ фінансової грамотності та фінансової поведінки громадян.

Високий рівень фінансової культури суспільства та розвиток підприємництва є невід’ємними складовими розвитку країни, її фінансової стабільності, економічної свободи та конкурентоспроможності на міжнародному рівні.

Україна потребує підвищення рівня фінансової грамотності свого населення. В умовах війни та післявоєнної відбудови України фінансова грамотність допоможе населенню стати фінансово стійким до економічних потрясінь та забезпечити необхідний рівень добробуту на рівні родини та країни в цілому. Нам усім важливо вміти приймати зважені й далекоглядні фінансові рішення, впевнено планувати своє майбутнє та досягати фінансових цілей.

Окрім того, на засіданні гуртка було обговорено і визначено найбільш актуальні теми досліджень, що будуть представлені на першому турі конкурсу наукових робіт, який відбудеться у нашому навчальному закладі невдовзі.

Дякуємо всім, хто прийняв участь в обговоренні!

Керівник наукового гуртка «Фінансист»
асистент кафедри фінансів, банківської справи,
страхування та електронних платіжних систем, к.е.н.,
доцент Віта ГАВРИЛЮК