Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво та торгівля»!

 

12 червня у Національному університеті «Запорізька політехніка» відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво та торгівля». Урочистий захід розпочався з вітального слова ректора Запорізької політехніки Віктора ГРЕШТИ, який очолював конкурсну комісію. Завідувачка кафедри маркетингу та логістики, координаторка конкурсу Владислава ЛИФАР модерувала конференцію, на якій були присутні 21 член конкурсної комісії, голова апеляційної комісії – декан факультету економіки та управління Владислав КОРОЛЬКОВ, секретарка конкурсу Ірина КОЛІСНИК, керівниця відділу наукової роботи студентів Сніжана ВИЧУЖАНІНА.

У межах науково-практичної конференції були представлені 14 доповідей, підготовані на основі робіт, які отримали найкращі оцінки за підсумками етапу рецензування. За рішенням конкурсної комісії визначені переможці!

Владислав СИНЬТЮК за сумою отриманих балів під час рецензування, мав честь представляти наш університет у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво та торгівля», що проводився у Національному університеті «Запорізька політехніка» (науковий керівник – Катерина ВОЛОЩУК, доктор економічних наук, професорка кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності) і за результатами підсумкової конференції отримав диплом другого ступеню.

Владислав є студентом 1 року навчання ОС «Магістр» навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», він зайняв 1-е місце в І-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля», що проводився в нашому університеті.

Разом з Владиславом дипломи переможців також отримали студенти Запорізької політехніки, Луцького національного технічного університету, Львівського торговельно-економічного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Одеського національного економічного університету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, Хмельницького національного університету, курсанти Національного університету цивільного захисту України.

Науковим керівникам переможців і членам конкурсної комісії оголошена подяка від ректора Запорізької політехніки. Автори робіт, які не були рекомендовані до участі у підсумковій науково-практичній конференції, відзначені сертифікатами учасників.

Вітаємо з високими науковими досягненнями! Бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідній роботі та запрошуємо долучатися до нових потужних наукових заходів. Бажаємо юним науковцям подальших успіхів!

  https://zp.edu.ua/vitayemo-peremozhciv-vseukrayinskogo-konkursu-studentskyh-naukovyh-robit-zi-specialnosti

 

 

  

 

 

Катерина ВОЛОЩУК, професорка кафедри економіки,

підприємництва, торгівлі та біржової діяльності