Відбулося засідання робочої групи із проведення моніторингу освітніх програм «Публічне управління та адміністрування»

Сьогодні на ринку праці є велика потреба у фахівцях, які володіють управлінськими навичками, необхідними для надання адміністративних послуг у публічній сфері, знайомі з принципами, функціями та етикою службової діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування, здатні організувати та очолити громадську діяльність, спрямовану на реалізацію соціально значущих проектів. Одним із шляхів її забезпечення є отримання освіти в галузі публічного управління та адміністрування.

17 лютого 2023 року відбулися засідання робочих груп із проведення моніторингу освітніх програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Відповідно до чинного Положення про порядок розроблення, затвердження та періодичного перегляду освітньої програми в закладі вищої освіти «Подільський державний університет» (нова редакція) від 03.12.2021 р. учасники засідання обговорили усі зміни та уточнення в освітніх програмах, а зібрана інформація (відгуки, пропозиції від учасників) слугували основою для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» (Гарант професор Бялковська Оксана Антонівна).

На засіданні були проаналізовані результати анкетування здобувачів вищої освіти щодо визначення рівня задоволеності якістю освітнього середовища, організацією освітнього процесу та політикою академічної доброчесності, а також ухвалені рішення щодо покращення роботи кураторів і залучення здобувачів до відповідних заходів. Члени робочої групи розглянули пропозиції щодо якості освітніх програм, а також обговорювалися питання вибіркових компонентів.

Стейкхолдери освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» (Бєлко Ігор Антонович, заступник начальника Кам’янець-Подільської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області, начальник відділу податкових сервісів, кандидат економічних наук; Огородник Галина Петрівна, сільський голова Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади Чортківського району Тернопільської області; Форманчук Аліна Володимирівна, начальник відділу господарського обліку, архівного та документаційного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради), випускник Валерій Чапай і здобувачі Валентина Мала та Єгор Латошкін висловили свої пропозиції щодо покращення якості освітніх програм.

На завершення зустрічі члени робочої групи рекомендували до затвердження обговорені освітні програми для здобувачів вищої освіти 2023 року вступу.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри менеджменту,