Вибір професії: профорієнтаційна зустріч з учнями.

Вибір професії – це складний і відповідальний крок у житті кожної особистості, і його варто робити свідомо й обдумано – це  надважлива справа! А правильний вибір професії – це щасливий крок у майбутнє!

Саме такими словами розпочалась чергова профорієнтаційна зустріч. Цього разу представники кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності спільно з президентом студентського Парламенту зустрілись з учнями випускного класу Кам'янець-Подільського ліцею №10.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулась завідувачка кафедри, професор Наталія Корженівська. В дружній атмосфері вона розповіла учням про професію економіста та її роль в житті кожної людини та у суспільстві загалом. Було звернено увагу на переваги економічних професій та їх основні риси. Наталія Леонідівна детально розповіла і про особливості вступної кампанії 2024 року, умови вступу до ЗВО «ПДУ», переваги навчання саме в нашому університеті.

Натхненно до учнів звернулась і Роксолана Білявська з інформацією про університет, його місце в рейтингу серед інших ЗВО, про навчання та студентське життя. Зацікавила учнів розповідь Роксолани про яскраві заходи, які проводяться в університеті, участь в конкурсах та фестивалях, про можливості всебічно розкрити власні таланти в його стінах.

Продовжила зустріч з майбутніми абітурієнтами професор Юлія Волощук, інформацією про освітню, наукову і проектну діяльність в університеті, можливості міжнародного стажування. Розповіла присутнім і про переваги навчання на спеціальностях економічного спрямування, а також про перспективи кар’єрного росту випускників.

Зацікавила учнів також інформація про особливості навчання за іншими освітніми програмами факультетів та інститутів університету.

Загалом, зустріч була змістовною, конструктивною та інформативною, пройшла в теплій атмосфері, у форматі цікавої дискусії.

Учні зрозуміли, що в цей нелегкий для України час викладачі і студенти ЗВО «ПДУ» завжди прийдуть на допомогу, проконсультують, нададуть вичерпну інформацію. Чекаємо потенційних абітурієнтів у стінах Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

 

Інформацію підготували:

 Наталія Корженівська, Юлія Волощук