Участь викладачів і аспірантів кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування у міжнародному круглому столі

Освітянська й наукова спільнота є стійкою, адаптивною навіть під час війни, постійних трансформацій та невизначеності, адже ще більше розвивається і творить зміни — у дослідницькій, науковій, прикладній площині.

17 листопада 2023 року відбувся міжнародний круглий стіл на тему: «Обліково-фінансовий механізм в системі менеджменту як цілісності», до якого долучилися науково-педагогічні працівники й аспіранти  кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування ЗВО «Подільський державний університет». Спікери міжнародного круглого столу: dr.n.e. Paulina KOLISNICHENKO, prorektor ds.współpracy międzynarodowej WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska); д.е.н., професорка Світлана СУДОМИР – завідувачка відділу навчально-науково-інноваційної діяльності, професорка кафедри економіки і менеджменту ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», Україна.

В роботі круглого столу взяло участь понад 140 учасників, серед яких були представники Польщі, Туреччини, Китаю, Німеччини, які висловили свою солідарність з українською академічною спільнотою та рішучу підтримку народу України, який бореться за свою Незалежну державу і право жити у свободі, демократії та мирі.

В обговоренні актуальних проблем управління фінансовою стійкістю аграрних підприємств і фінансування розвитку сільських територій взяли участь: д.е.н., професорка Алла ЧИКУРКОВА і аспірантка кафедри Світлана ОГАНЕСЯН (науковий керівник - д.е.н., професорка кафедри Оксана БЯЛКОВСЬКА).

Завідувач кафедри
Алла ЧИКУРКОВА

 

 

.