Участь кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування і аспірантів у заходах міжнародної міжвузівської партнерської взаємодії

 

26 березня 2024 р. відбулися заходи міжнародної міжвузівської взаємодії за участі іноземних партнерів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Метою міжнародних дебатів у сфері освіти та дослідницьких інновацій, організованих WSHIU Akademia Nauk Stosowanych / WSHIU University, було: обмін думками щодо новітніх освітніх методик; підтримка обміну інформацією та досвідом між університетами України та Польщі; презентація результатів досліджень; підтримка наукової співпраці університетів-партнерів; обговорення актуальних питань у сфері освіти та досліджень; заохочення до спільних дослідницьких проектів.

З вітальним словом виступили представники WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska): Grzegorz KONIECZNY (dr, ректор), Paulina KOLISNICHENKO (dr, проректор), Jolanta SIELSKALUFTMANN (dr, декан) Magdalena GÓRSKA (президент фундації розвитку науки і освіти в Польщі).

Було представлено доповіді в рамках 6-ти дискусійних панелей.

Від нашого університету до обговорення перспектив розвитку міжнародної міжвузівської партнерської взаємодії долучилися Оксана БЯЛКОВСЬКА, д-р. екон. наук, професор, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності; Алла ЧИКУРКОВА, д-р. екон. наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування; Світлана ОГАНЕСЯН, аспірантка кафедри.

 

Завідувач кафедри

Алла ЧИКУРКОВА