У Молдові відбувся конкурс студентських науково-дослідних робіт

Науково-дослідним центром «Прогрес» Комратського державного університету (м. Комрат, Республіка Молдова) в березні 2020 року проведено другий Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки. Конкурс проводився з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи, згуртування і творчого піднесення студентів, обміну досвідом в рамках міжнародної співпраці закладів вищої освіти. У конкурсі прийняли участь студенти економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету під керівництвом досвідчених науково-педагогічних працівників.

За результатами конкурсу студенти та їх наукові керівники були нагороджені дипломами першого, другого і третього ступеня, а також сертифікатами учасника.

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Дипломи ІІІ ступеня

Вітаємо обдаровану молодь Подільського державного аграрно-технічного університету та бажаємо подальших наукових звершень!

Заступник декана економічного факультету,
доктор економічних наук, доцент