«Створення Муніципального ресурсного центру підтримки ВПО Кам’янець-Подільської міської ради»

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які є членами студентського наукового формування: «Економічна аналітика» (керівниця Алла Печенюк), в рамках виховних заходів Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів, прийняли участь у тренінгу: «Надання першої медичної допомоги в критичних ситуаціях», який організований ГО "Інститут соціально-економічних регіональних досліджень", в рамках проєкту: «Створення Муніципального ресурсного центру підтримки ВПО Кам’янець-Подільської міської ради».

Учасники тренінгу навчилися:

- оцінювати стан потерпілого;

- забезпечувати власну безпеку під час надання допомоги;

- проводити серцево-легеневу реанімацію;

- визначати ознаки кровотечі та накладати турнікет;

- алгоритм виклику швидкої допомоги;

- відпрацювали отримані навички на практиці.

На заході також були присутні внутрішньо переміщені особи та студенти вищих навчальних закладів нашого міста, що сприяло посиленню діалогу та згуртованості в контексті сучасних воєнних викликів. Учасники отримали важливі навички, які допоможуть врятувати життя кожному.

 Захід організовано в рамках грантового проєкту ініціативи: «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН. Проєкт реалізується ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» у співпраці з Камʼянець-Подільською міською радою, Департаментом гуманітарної політики, Департаментом соціального захисту населення та ГО «Український Тил».

Алла ПЕЧЕНЮК, к.е.н, доцент, кафедра економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, голова ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень»