Студентка університету – призерка II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» на базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво».

Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. визначено за результатами першого етапу ІІ туру Конкурсу. На Конкурс надійшло 126 студентських наукових робіт (170 авторів-студентів). Рецензування кожної роботи проводилося двома незалежними членами галузевої конкурсної комісії за 100-бальною шкалою із наступним виведенням сумарного балу (максимум 200 балів) та рейтингуванням студентських наукових робіт. За підсумками Конкурсу, студентів-авторів та їх наукових керівників відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеню та подяками.

Серед переможців конкурсу дипломом ІІ ступеня нагороджена студентка 1 СТН курсу економічного факультету спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Семчишин Діана. На конкурс була представлена наукова робота на тему «Товарний асортимент підприємства роздрібної торгівлі та особливості його формування» (науковий керівник д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Корженівська Наталія Леонідівна).

Вітаємо з перемогою Семчишин Діану! Бажаємо подальших наукових звершень, успіхів та досягнення поставлених цілей у всіх сферах життя!

Заступник декана економічного факультету
з організаційної та виховної роботи,
кандидат економічних наук, доцент
Тетяна Гоголь