Студенти економічного факультету - переможці Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 18.12.2019 р. № 22-1/10-4533 Одеський національний політехнічний університет було призначено базовим закладом вищої освіти з проведення  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  на базі кафедри підприємництва і торгівлі Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій.

У конкурсі взяли участь представники з 44 вітчизняних закладів вищої освіти, які  презентували 165 кваліфікаційних робіт (121 робота другого (магістерського) рівня і 44 роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти). Конкурсна комісія 21 травня  2021 року підвела підсумки рецензування конкурсних кваліфікаційних робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу  кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Відповідно до вимог Всеукраїнського Конкурсу та за рішенням конкурсної комісії диплом ІІ ступеня здобув Віталій Миколайович Корчистий за наукову роботу на тему «Ефективність діяльності підприємств: теорія, методологія і практика». Науковий керівник д.е.н., професор Волощук Катерина Богданівна.

Грамоту «За застосування найбільш оригінальної методики дослідження» отримала  Тетяна Володимирівна Герасимів за виконану наукову роботу на тему «Інноваційний розвиток підприємства: теорія, методологія, практика». Науковий керівник д.е.н., доцент Корженівська Наталія Леонідівна.

Грамоту «За високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми» отримала  Яна Сергіївна Крузер за виконану наукову роботу на тему «Інтелектуальна власність підприємства: теорія, методологія, практика». Науковий керівник д.е.н., доцент Коваль Нонна Василівна.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів, бажаємо творчої наснаги, професійного успіху та нових досягнень!!!

Відповідальна з наукової та міжнародної діяльності
доктор економічних наук, доцент
Корженівська Наталія Леонідівна