Проведено онлайн засідання кафедри

Навчальний процес триває і під час карантину. Функціонування нашої країни за карантинних умов зазнало змін. Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології. Викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування мають досвід створення і застосування віртуального освітнього середовища Moodle, спілкування за допомогою месенджерів (Viber, Messenger, Telegram, WhatsApp та ін.), а також комунікаційних технологій Zoom, Skype. Саме так проходять щоденні карантинні будні всіх учасників освітнього процесу. Студенти продовжують своє навчання, спілкування, розвиток.

30 квітня 2020 року було проведено онлайн засідання кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, на якому розглядалися такі важливі питання, як проблеми і напрями покращення дистанційного навчання; наукова робота викладачів; затвердження нових методичних розробок НПП кафедри; рекомендація до участі наукових проектів студентів Боднар У., Іваськів Н., Статкевич А., Куртика А. у ІІ етапі студентського професійного творчого конкурсу проектів "Територіальний розвиток громад в Україні", який відбудеться у Миколаївському національному аграрному університеті; затвердження звіту доцента Кучера О.В. про проходження стажування з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року у Варшавському університеті природничих наук, Польща на тему: «Формування організаційно-економічного механізму розвитку ринку відновлюваних джерел енергії» (науковий керівник – доктор хаб., проф. Ярослав Голєбєвскі, директор Інституту економіки та фінансів університету); направлення на науково-педагогічне онлайн стажування професора Чикуркової А.Д. і доцента Гоголь І.А. на базі Краківського економічного університету; підготовка до проведення V Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми управління та адміністрування: теоретичні і практичні аспекти», яка відбудеться 6 травня 2020 року. Наступне засідання кафедри заплановане на 7 травня 2020 року.

Завідувач кафедри менеджменту,
публічного управління та адміністрування,