ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ БІЗНЕСУ І ФІНАНСІВ ІЗ УЧНЯМИ ТА ВПО НАШОЇ ГРОМАДИ

У березні 2024 року, в рамках грантового проєкту ініціативи: «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН і реалізується ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою, Департаментом гуманітарної політики, Департаментом соціального захисту населення з приводу створення Муніципального ресурсного центру підтримки внутрішньо переміщених осіб, викладачі Навчально-наукового інституту бізнесу та фінансів: завідувачка, професорка кафедри Наталія КОРЖЕНІВСЬКА та доцентки: Алла ПЕЧЕНЮК, Валентина БОРКОВСЬКА та Інна БАЛЛА провели профорієнтаційні заходи з учнями старших класів Кам’янець-Подільської міської територіальної громади та внутрішньо переміщеними особами. В ході зустрічей учасникам було продемонстровано майстер-класи економічного спрямування від фахівців кафедр економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу. Позитивна атмосфера заходів спонукала до професійного діалогу щодо необхідності навчання та здобуття вищої економічної освіти, зокрема, у Подільському державному університеті, який має гарні освітні традиції та хороший кадровий потенціал. Учасники тренінгів отримали запрошення на навчання до нашого університету та інформаційні буклети з актуальною інформацією щодо спеціальностей та напрямів підготовки фахівців. Значна увага акцентувалася на можливостях проходження виробничої практики і закордонного стажування здобувачами вищої освіти в рамках програми мобільності студентів «Erasmus +», яка багато років успішно працює в університеті, а також на державній програмі компенсації витрат на навчання, яка реалізується Хмельницьким обласним центром зайнятості. Науково-педагогічний колектив Навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів запрошує на навчання та дні відкритих дверей потенційних абітурієнтів! Раді бачити у стінах нашого університету!