Профорієнтаційна робота співробітників кафедри

Одним з основних напрямків виховної роботи кафедри безумовно є профорієнтаційна, а саме заходи, які б стимулювали пошук молодою людиною, школярем, майбутньої професії, яка буде сприяти найефективнішим засобом розвитку рівня людини, як фахівця, людини, що проявляє соціально-економічну ініціативу, вчиться отримувати інтелектуальну та трудову незалежності.

15 березня викладачі кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу: завідувач професор Інна Цвігун та кандидати економічних наук Інна Балла і Валентина Борковська провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею 12.

Розповіли про переваги навчання у ЗВО «Подільський державний університет» та актуальність спеціальності 071 «Облік і оподаткування» в сучасних умовах. Серед основних питань щодо організації освітнього процесу майбутні абітурієнти цікавилися особливостями участі у програмі «Еразмус», яка дає можливість успішним студентам паралельно навчатися в провідних університетах Європи.

Наприкінці зустрічі, викладачі  кафедри провели анкетування, де присутні учні вказали пріоритетні для навчання спеціальності в структурі ЗВО «Подільський державний університет». Загалом, спілкування із молоддю пройшло у рамках доброзичливої бесіди без сигналів тривоги, за що дякуємо ЗСУ! З побажаннями швидкої перемоги викладачі кафедри залишили контакти приймальної комісії, де батьки та учні можуть одержати детальну інформацію щодо умов подання документів напередодні початку вступної компанії.

Завідувачі кафедри Інна ЦВІГУН
Доцент кафедри Валентина БОРКОВСЬКА