Продовжуємо знайомити учнів навчальних закладів із Закладом вищої освіти «Подільський державний університет»

З метою профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами завідувачем кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, професором Аллою ЧИКУРКОВОЮ і доцентами кафедри Наталією ПОКОТИЛЬСЬКОЮ та Еллою ДОБРОВОЛЬСЬКОЮ було проведено інформаційну зустріч із учнями 11 класу Зарічанського ліцею Кам’янець-Подільського району.

Викладачі кафедри розповіли про переваги навчання в ЗВО «ПДУ». Абітурієнтів ознайомили із спеціальностями, на які вони мають змогу вступити, та умовами навчання в університеті. Найбільше цікавило абітурієнтів проживання у гуртожитках, академічна мобільність, подальше працевлаштування. Жвавий інтерес викликала розмова про студентське самоврядування та його роль у житті університету.

Переконані, що зацікавлені учні гарно складуть НМТ 2023 року і поповнять велику студентську родину нашого славного ЗВО «ПДУ».

Інформацію підготувала

доцент кафедри менеджменту,