За ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування  підписано договір про спільну діяльність між Закладом вищої освіти «Подільський державний університет» і Управлінням розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної державної адміністрації. Договір про спільну діяльність підписали ректор Володимир ІВАНИШИН і начальник управління Олег ОМЕЛЯНЮК.

Сторони домовилися про обопільну організацію та проведення виробничих практик, наукових досліджень, обмін досвідом, підвищення кваліфікації і стажування працівників у підрозділах установи, надання інформаційних та консультативних послуг. З доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Аллою ЧИКУРКОВОЮ намітили кроки на найближчу перспективу.

Для здобувачів відкривається гарна можливість здобути практику і закріпити теоретичні знання безпосередньо в умовах провідної установи Хмельницької області, яка відіграє визначну роль у формуванні і розвитку аграрного сектору економіки, що лише покращуватиме якість надання освітніх послуг в університеті.

Особлива зацікавленість здобувачів і викладачів кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування пов’язана із можливістю вивчення досвіду отримання грантів для агровиробників, с.-г. дорадників та представників територіальних громад.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування
Алла ЧИКУРКОВА