Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації їх здібностей, залучення науково-педагогічних працівників до активної роботи зі студентами щодо створення умов для творчого їх зростання, на кафедрі фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем ЗВО «ПДУ» проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» взяли активну участь у конкурсі.  Автори студентських наукових робіт продемонстрували знання й уміння дослідницької діяльності в галузі фінансів.

Конкурсна комісія у складі РУДИКА В.К., завідувача кафедри фінансів, банківської справи та електронних платіжних систем, доктора економічних наук, доцентів кафедри – ГАВРИЛЮК В.М. і ГАЙБУРИ Ю.А., оцінивши наукові роботи учасників, їх доповіді та  презентації, визначила переможців конкурсу:

I місце – Артем ЛАЛАК, студент 2 курсу

II місце – Кирило ГУСАРЕЦЬ, студент 2 стн курсу, Роксолана ТРОЯН, студентка 4 курсу

III місце – Євген КЛЮЦУК, студент 1 стн курсу

Вітаємо переможців і бажаємо молодим науковцям успіхів у науково-дослідній роботі.

Доцент кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем Юлія ГАЙБУРА