Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти рівня «Доктор філософії» спеціальностей 073 «Менеджмент» і 051 «Економіка»

07 листопада 2023 року у навчально-науковому інституті бізнесу і фінансів нашого університету на платформі Zoom відбулася гостьова лекція Світлани СУДОМИР, докторки економічних наук, професорки, професорки кафедри економіки і менеджменту, завідувачки відділу навчально-науково-інноваційної діяльності, гаранта ОПП спеціальності 073 «Менеджмент» ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». Наш навчальний заклад і, зокрема кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування, має тривалу і тісну співпрацю з ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» у рамках проведення наукових конференцій, гостьових лекцій, круглих столів; обговорення й рецензування освітніх програм «Менеджмент» і «Економіка».

Лекція була проведена з навчальної дисципліни «Методика наукового дослідження та організація підготовки дисертаційної роботи» на тему : «Зміст та структура процесу наукового дослідження».

На лекції були присутні гарант ОНП 073 «Менеджмент» Алла ЧИКУРКОВА, гарант ОНП 051 «Економіка» Наталія КОРЖЕНІВСЬКА; викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування; здобувачі спеціальностей 073 «Менеджмент» і 051 «Економіка».

Проблематика гостьової лекції передбачала розгляд актуальних питань і методик забезпечення якості наукового дослідження та організації підготовки дисертаційної роботи. Лекторка розповіла про концептуальні підходи до пошуку і здійснення наукового дослідження, висвітлила види і тематику наукових досліджень; узагальнила й систематизувала методичні засади формулювання назви, мети й завдань наукового дослідження; глибоко розкрила етапи наукових досліджень; деталізувала методичні підходи до визначення об’єкта, предмета, наукової новизни дослідження, формулювання висновків та особливості публічного захисту результатів дослідження.

Під час лекції відбулося обговорення теоретико-методичних питань і прикладних аспектів наукових досліджень у напрямі забезпечення реалізації стратегії сталого розвитку економіки України, управління соціально-економічними процесами в умовах війни та в поствоєнний період, а також трансформації системи менеджменту в контексті реагування на виклики сьогодення.

Дякуємо Світлані Михайлівні СУДОМИР за цікаву та змістовну презентацію лекційного матеріалу, високий професіоналізм, а також поради щодо напрямів розвитку наукового пошуку наших аспірантів!

Гарант ОНП Менеджмент
Алла ЧИКУРКОВА