ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД НА «КУБОК РЕКТОРА»: ЗАПЕКЛА БОРОТЬБА ЗА ПЕРЕМОГУ

 Волейбол - це спорт, який завжди привертає увагу, будь-то великі міжнародні змагання чи локальні турніри. У багатьох університетах і вищих навчальних закладах волейбол став традиційним видом спорту, який є популярним серед студентів.

У суботу 14 жовтня 2023 року відбувся турнір на «КУБОК РЕКТОРА» з волейболу серед чоловічих команд, який подарував вражаючу боротьбу та незабутні моменти.

У змаганнях взяло участь чотири команди: Заклад вищої освіти «Подільський державний університет», «SILVER» м. Дунаївці, «SPL GROUP»  м. Чернівці та Академія Епіцентр-Подоляни (Івано-Франківський спортивний ліцей).

Ігри проводились за круговою системою та в результаті змагань команди розподілили такі місця:

1 місце ЗВО «ПДУ»

2 місце «SPL GROUP»  м. Чернівці

3 місце «SILVER» м. Дунаївці

4 місце Академія Епіцентр-Подоляни (Івано-Франківський спортивний ліцей)

Кращими гравцями було визнано: Підлубного Віталія, Феодосьєва Віктора, Глабай Іллю, Данилова Дениса.

Команди були нагородженні грамотами, медалями та подарунками. Перехідний Кубок отримала наша збірна команда університету. Кращі гравці отримали кубки.

Щиро і безмежно вдячні ЗСУ, нашим захисникам і захисницям, за можливість навчатися, проводити змагання і жити повноцінним життям в цей нелегкий час. Висловлюємо подяку за підтримку в проведенні турніру ректору Володимиру ІВАНИШИН, ректорату університету та первинній профспілковій організації співробітників та студентів ЗВО «ПДУ» (Світлані ЛІЩУК), а також культорганізаторів Катерину МИЛЬНІКОВУ та Валерія СВЕРЕДУ.

Окрема подяка в. о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку Наталі УКРАЇНЕЦЬ.

Приємно відзначити, що нашим партнером у змаганнях  стала компанія  «Cemark», яка підготувала цікаві подарунки для спортсменів.

Варто зазначити, що змагання з волейболу на Кубок ректора - стали важливою подією для нашої університетської спільноти. Це свято спорту та дружби, яке ми запам'ятаємо надовго і яке сприятиме подальшому  розвитку фізичних та емоційних якостей студентів.

Фото: Кошелевський Вадим

Викладач кафедри

фізичного виховання

 Тетяна КОМАРОВА