Заняття на виробництві

З метою закріплення вивченого матеріалу з дисципліни «Ремонт машин та обладнання» 30.10.2023 року працівники ФОП «Стецюк Михайло Дмитрович» спільно із завідувачем кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін інженерно-технічного факультету Василем ДУГАНЦЕМ та доцентом кафедри Віталієм БОНЧИКОМ провели виїзне практичне заняття для здобувачів вищої освіти 4-го курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» на тему: «Дефектування деталей кривошипно-шатунного  механізму (шатун, поршень, поршневий палець)» під час якого здобувачі ознайомились із дефектуванням циліндро-поршневої групи кривошипно-шатунного механізму двигуна внутрішнього згоряння фірми «МЕРСЕДЕС».

Під час проведення заняття, відбулася зустріч з директором підприємства Стецюком Михайлом Дмитровичем, який розповів про основні ключові поняття, пов'язані з ремонтом вантажних автомобілів. Мета проведення підсумкового практичного заняття  - відновити ключові поняття, принципи та важливі аспекти, які були розглянуті під час лекцій та практичних занять, визначити їх застосування  та  переваги в практичній діяльності.

Під час зустрічі Стецюк Михайло Дмитрович наводив важливі моменти та розповідав про реальні випадки зі своєї практики та складнощі, з якими стикався, а також про шляхи їх вирішення де застосовувалися навички технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів. Здобувачі ознайомилися із різноманітним обладнанням та інструментами, які використовуються під час технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів.

Щира подяка Михайлу Стецюку за надані поради стосовно роботи в галузі технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів, які  можуть бути цінним додатком до теоретичних знань, отриманих  у закладі вищої освіти.

Інформацію підготували:
завідувач кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін
Василь ДУГАНЕЦЬ,
доцент Віталій БОНЧИК