Науково-практична конференція за результатами проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти другого року навчання освітнього ступеня «Магістр»

30 вересня 2020 року відбулася науково-практична конференція за результатами проходження виробничої практики в сільськогосподарських підприємствах здобувачами вищої освіти другого року навчання освітнього ступеня «Магістр».

В роботі конференції взяли участь: начальник відділу міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування Гоголь І.А, заступник декана з практичної підготовки інженерно-технічного факультету Олексійко С.Л.

Модератор конференції, завідувач кафедри агрооінженерії і системотехніки, професор Рудь А.В. зорганізував роботу конференції, яка пройшла цікаво, чітко та результативно.

Кращими доповідачами визнані Олексій Громик, Олег Павлюк, Богдан Франковський, Данило Козак, Богдан Гуцул.

Завідувач кафедри агроінженерії і системотехніки,
професор А.В. Рудь