Круглий стіл на тему: «Сучасні паливні системи дизельних двигунів»

Сучасна мобільна сільськогосподарська техніка представляє собою складні енергонасичені комплекси, працездатність яких залежить від надійності їх окремих вузлів та агрегатів, зокрема двигунів внутрішнього згорання.

Працездатність дизельних двигунів, в свою чергу, визначається технічним станом його складових частин, а саме таких як паливна система. Оскільки більше 50 % відмов у роботі паливної системи пов’язані із виходом із ладу окремих її деталей.

28 листопада 2023 року відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні паливні системи дизельних двигунів», до якого долучилися науково-педагогічні працівники кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін, а також здобувачі вищої освіти старших курсів навчання.

У роботі круглого столу були розглянуті питання ремонту і регулювання сучасних паливних систем дизельних двигунів, одна із яких це система Common Rail. На всі питання, що виникли у процесі дискусії серед присутніх відповідав ведучий викладач дисципліни «Ремонт машин та обладнання» доцент Віталій БОНЧИК.

Також в обговоренні були розглянуті питання співпраці з представництвом Bosch (товариством з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР СЕРВІС» (м. Хмельницький), яка передбачає підготовку тренерів із числа співробітників університету з подальшим передаванням їм повноважень проведення навчання на базі навчальних матеріалів в електронному та друкованому форматах.

В обговоренні актуальних проблем із ремонту і регулювання сучасних паливних систем дизельних двигунів взяли участь: доценти Павло ФЕДІРКО, Олександр ОЛЕНЮК та асистент Василь БУРДЕГА.

Інформацію підготували:
завідувач кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін
Василь ДУГАНЕЦЬ
і доцент кафедри Віталій БОНЧИК