Профорієнтаційна робота з випускниками вищого професійного училища №36 с. Балин

26 травня 2023 року викладачі кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін, Павло Федірко та Олександр Оленюк, провели дистанційну профорієнтаційну роботу з випускниками вищого професійного училища №36 с. Балин.

Основною метою цієї роботи було створення умов для професійного самовизначення учнів, формування готовності до свідомого вибору професій та інформування про спеціальності, на яких здійснюється підготовка у ЗВО «ПДУ». Викладачі кафедри технічного сервісу і загальнотехнічних дисциплін представили учням профорієнтаційні матеріали та буклети.

Під час заходу викладачі провели презентації, які дозволили учням краще ознайомитися з особливостями та важливістю професії, яку вони могли обрати. Це створило можливість для присутніх відчути атмосферу специфіки цих професій та оцінити їх потенційні переваги.