ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В САДІВНИЦТВІ, ОВОЧІВНИЦТВІ І ВИНОГРАДАРСТВІ»

22 березня 2024 року на кафедрі садівництва і виноградарства факультету агротехнологій і природокористування відбулася I Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні технології в садівництві, овочівництві і виноградарстві». Учасники конференції працювали на п’яти секціях:

1. Інноваційні технології та перспективи розвитку в садівництві, овочівництві та виноградарстві.
  2. Сучасний стан інтенсивних технологій у землеробстві та рослинництві.
  3. Інтродукція та акліматизація декоративних рослин.
  4. Агроекологічні аспекти сільського господарства та плодоовочівництва.
  5. Основні напрямки та перспективи харчових технологій виробництва, переробки та стандартизації овочевої та плодово-ягідної продукції.

Загалом участь у конференції приняли майже сотня учасників. Це здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники нашого університету і закладів вищої освіти з різних куточків України.

Важливим є те, що на таких заходах науково-педагогічні працівники, ділячись своїми здобутками, показують приклад для своїх вихованців, а студенти отримують свою першу наукову практику, вчаться збирати інформацію, аналізувати її та формувати результати у формі тез.

Здатність презентувати результати своєї наукової діяльності є однією з найважливіших спеціальних компетенцій майбутнього фахівця, адже публічний виступ та участь у дискусії знадобляться не лише в науці, а й у різних життєвих ситуаціях.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри садівництва і виноградарства,
кандидат с.-г. наук, доцент Оксана МУЛЯРЧУК