Всесвітній день Землі

«Відновлення після пандемії COVID-19
дає можливість вивести світ на більш чистий,
екологічний і стійкий шлях»

Генеральний секретар ООН
Антоніу Гутерриш

23 квітня 2021 року відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри агрохімії, хімічних та загальнобіологічних дисциплін в онлайн режимі на платформі Zoom, в якому взяли участь студенти 1 СТН та 2 курсів спеціальності 201 Агрономія присвячене Дню Землі, який відзначається в світі щорічно 22 квітня з 1990 року згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/63/278.

День Землі відзначають в 147 країнах.

В Україні свято Землі відзначається з 1992 року.

Цього року День Землі відзначили вже 51 раз. До цієї дати в світі планувались заходи, які направлені на необхідність боротьби зі змінами клімату. Але в зв'язку з пандемією були переведені в онлайн режим.

Студенти обговорювали на засіданні гуртка: зміни клімату, антропогенний вплив на природу, дії, які направленні і порушують біорізноманіття, вирубування лісів, зміни в землекористуванні, застосування і поширення інтенсивних методів в сільському господарстві та тваринництві, які підвищують загрозу передавання інфекційних захворювань від тварин до людей, таких, наприклад, як COVID-19.

Доцент кафедри АХЗБД
Пустова З.В.