Відбулася онлайн-конференція «Життя як покликання»

26 квітня 2021 року з ініціативи Науково-дослідного інституту круп'яних культур ім. О. Алексеєвої та факультету агротехнологій і природокористування Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася онлайн-конференція «Життя як покликання», присвячена  світлій пам'яті  доктора сільськогосподарських  наук, професора,  академіка АН ВОУ, заслуженого діяча науки і техніки України Олени Семенівни Алексеєвої.

Участь у конференції взяли науковці та викладачі із різних закладів освіти і науково-дослідних установ: Поліського національного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Устимівської дослідної станції, Українського  інституту експертизи сортів рослин України, Інституту сільського господарства Карпатського регіону, Тернопільської державної сільськогосподарської дослідної станції, а також учні і колеги Олени Семенівни з Подільського державного аграрно-технічного університету.

Учасники конференції обговорили стан та перспективи селекції та вирощування гречки в Україні, з теплотою і вдячністю згадували свого наставника. Результати багаторічної плідної праці Олени Семенівни стали неоціненним внеском в науку і практику сільськогосподарського виробництва України.  Справа її життя продовжується й сьогодні.

Світла пам'ять про талановитого науковця, педагога, людину щедрої душі назавжди залишиться в наших серцях.

Декан факультету
агротехнологій і природокористування