VI ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОСТІ»

 В стінах нашого університету відбулась VI Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Екологічні проблеми сучасності», яка  відкрила широкі можливості для обміну знаннями та ідеями серед студентської спільноти. В роботі конференції взяли участь здобувачі освіти різних спеціальностей, об’єднаних любов’ю та турботою про навколишнє середовище та цікавістю до природних процесів.

Метою заходу було сприяти розвитку наукових навичок наших студентів з популяризації питань збереження довкілля; розширення світогляду здобувачів освіти щодо методів та способів, що реалізують питання охорони навколишнього середовища; ознайомлення із сучасними методами проведення аналізу стану об'єктів довкілля; розширення знань про процеси в живих організмах.

Представлені доповіді широкого спектру тем і проблем, що цікавлять молоде покоління, актуальні своєю різноманітністю та  грунтовністю висновків.  Кожен доповідач продемонстрував високий рівень підготовки та професійну компетентність. В ході конференції розглядались актуальні проблеми екології та охорони довкілля, сучасні екологічно-безпечні агротехнології, збалансоване природокористування земельних ресурсів, екологія харчових продуктів та компонентів біосфери, екологічний вплив на екосистему внаслідок воєнних дій.  Такий обмін ідеями сприяє розвитку креативності та підтримує налаштування наших здобувачів вищої освіти на нові дослідження та ініціативи.    

Дякуємо усім, хто долучився до цього дійства!

 

  

Колектив кафедри екології і загальнобіологічних дисциплін;

Колектив кафедри хімії