ВЕСНА В НАВЧАЛЬНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ «БОТАНІЧНИЙ САД»

Наприкінці березня на базі навчальної лабораторії «Ботанічний сад», за участі провідних фахівців установи та науково-педагогічних працівників факультету агротехнологій і природокористування, для здобувачів вищої освіти спеціальності 206 «Садово-паркове господарство», проводилося виїздне науково-практичне заняття.

Розпочав заняття завідувач навчальної лабораторії «Ботанічний сад» кандидат с.-г. наук, доцет Михайло ХОМОВИЙ ознайомленням студентів з історією та роботою ботанічного саду.

Віталій ЛАПЧИНСЬКИЙ – доцент кафедри садівництва і виноградарства,  декан факультету агротехнологій і природокористування, провів майстер-клас по техніках щеплення сортів магнолії та сакури. Студенти активно долучалися до процесу та успішно відпрацьовували методики щеплення.

Наталія ПУСТОВА – провідний фахівець відділу дендрології провела тренінг з весняної обрізки троянд. Ознайомила здобувачів освіти з особливостями обрізки чайно-гібридних, поліантових, мініатюрних, витких та сортів троянд Флорибунда. Фахівець зазначила на важливості санітарної та формуючої обрізок для всіх груп троянд для забезпечення пишного цвітіння.  

Тетяна ПОНОМАРЕНКО – провідний фахівець відділу флори та рослинництва, провела майстер-клас із перешколювання саджанців квітково-декоративних рослин, висаджування декоративно-листяних рослин на композиційних ділянках в оранжереї, а також  поділилася секретами вирощування розсади квіткових рослин.

Слід зазначити, саме така форма занять забезпечує максимальний ефект отримання нових знань і практичних навичок.

 

Інформацію підготував кандидат сільськогосподарських наук

доцент кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою

Петро БЕЗВІКОННИЙ