Весна кличе в поле

Весна – найбільш обнадійлива пора року, час коли добре розпочинати щось нове.

В квітні 2022 року, за фінансової підтримки і сприяння ректора університету, професора Володимира ІВАНИШИН та за результатами успішної співпраці НПП кафедри «Садівництва і виноградарства» з виробництвом (ФГ «Богун», керівник Олексій ОВЧАРЕНКО), в лабораторії «Навчально-науковий сад» НДЦ «Поділля», Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» закладено сучасний яблуневий сад.

Сьогодні, в теплі березневі дні, колективи кафедр факультету агротехнологій і природокористування під керівництвом Вероніки ХОМІНОЇ, Оксани МУЛЯРЧУК, Ульяни НЕДІЛЬСЬКОЇ, Руслана М’ЯЛКОВСЬКОГО і Василя ГРИГОР’ЄВА, з піднесеним весняним настроєм проводили ремонт та доглядали за молодими насадженнями колоновидних яблунь.

Постійне поновлення матеріально-технічної бази в поєднанні з високим професіоналізмом науково-педагогічних працівників, забезпечують конкурентоспроможність наших освітніх послуг і є запорукою стабільного розвитку та процвітання університету –  регіонального лідера у підготовці фахівців для різних галузей нашої держави.

Матеріали підготував в.о. декана
факультету агротехнологій і природокористування