УГОДА З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ КАРІТАС-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УКГЦ

УГОДА З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ КАРІТАС-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УКГЦ

 

Війна несе горе, біль та сльози, заставляє українців залишати обжиті домівки, змінювати пріоритети та шукати нові можливості.

8 травня 2024 року між Закладом вищої освіти «Подільський державний університет», ректор Володимир ІВАНИШИН та Благодійною організацією «Благодійний фонд «КАРІТАС-Хмельницький УГКЦ», директор Іван ДАНКЕВИЧ, укладено угоду про співпрацю в рамках благодійного проєкту «Відновлення засобів для існування в сільській місцевості. AGRIS».

Згідно угоди, фахівці факультету агротехнологій і природокористування та навчально-наукового інституту харчових технологій, проведуть в територіальних громадах Хмельницької області для внутрішньо переміщених осіб й місцевого населення, що постраждали внаслідок війни, ряд тренінгів з питань зоотехнії, агрономії, а також вирощування рослин у теплицях.  Отримання знань для розширення  та підвищення ефективності діяльності домогосподарств, сприятиме забезпеченню продовольчої безпеки, зміцненню економічного становища сімей.

Співпраця у подоланні сучасних викликів і проблем шляхом надання освітніх послуг у сфері продовольчої та соціальної безпеки, забезпечення сталого розвитку і економічного зростання громад, є основною місією нашого університету.

Інформацію підготував декан факультету агротехнологій і природокористування, кандидат с.-г. наук, доцент ЛАПЧИНСЬКИЙ Віталій