Сучасне ґрунтознавство у програмах підготовки фахівців для агровиробництва

5-6 грудня 2022 року в рамках святкових заходів ФАО «Soils, where food begins», присвячених всесвітньому дню грунтів, у ЗВО «Подільський державний університет» відбулась наукова конференція «Сучасне ґрунтознавство у програмах підготовки фахівців для агровиробництва».

Учасників привітали Володимир Іванишин (д.е.н., член-кореспондент НААН України, ректор ЗВО «Подільський державний університет») Сергій Устінов (Італія, Секретаріат Глобального ґрунтового партнерства, відділ землі та води ФАО ООН), Девід Дент (Великобританія, віце-президент міжнародного союзу грунтознавців), Панагос Панос (Бельгія, Європейський центр даних про ґрунти, Спільний дослідницький центр Європейської комісії), Марко Фальконі (Італія, Італійський інститут охорони навколишнього середовища та досліджень)

Letter from Dent Panos Panagas_Ukraine Opening_speech_Ustinov_WSD_Ukraine Marko Falconi