Профорієнтація - зроби свідомий вибір!

Кожній молодій людині рано чи пізно доводиться обирати професію. Це дуже нелегкий вибір, який породжує багато складних питань. Адже вдало обрана професія – це одна із головних умов людського щастя!

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні.

Науково-педагогічні працівники кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії ПДАТУ продовжують проводити профорієнтаційну роботи у різний спосіб. Так, зокрема кандидат ветеринарних наук, доцент Захарова Тетяна Володимирівна організувала рекламно-інформаційну діяльність у засобах масової інформації:

• Газета "Край Кам’янецький", 2020. № 4 (від 24 січня);
  •  Сайт Колибаївська громада https://kolybaivska-gromada.gov.ua/(новини сторінка 2);
  • З 14 лютого 2020 року розміщенні листівки Подільського державного аграрно-технічного університету у громадському транспорті міста та району.

Оголошення про вступ до ПДАТУ мають можливість бачити пасажири маршрутних таксі: № 64 Ринок – Колибаївка; № 55 Ринок - Колибаївка - Чагарівка; № 62 Камянець-Подільський – Колибаївка - Ходорівці - Гаврилівці; № 43 Камянець-Подільський – с. Смотрич; № 12 Мікрорайон Жовтневий – Пологовий будинок.

Дані листівки містять корисну та важливу інформацію щодо вимог вступної кампанії на 2020 рік до Подільського державного аграрно-технічного університету, що обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

Прес-центр ПДАТУ