ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА, ГЕОДЕЗІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ В ДНЗ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

17 квітня викладачі кафедри садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою провели профорієнтаційну зустріч із студентами державного навчального закладу "Подільський центр професійно-технічної освіти"

Завідувач кафедри Руслан М’ЯЛКОВСЬКИЙ під час зустрічі ознайомив здобувачів освіти із умовами вступу на спеціальності ЗВО «ПДУ» у 2024 році, особливостями освітнього процесу в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», можливостями навчання за програмою «подвійних дипломів», проходження виробничої практики за кордоном та міжнародного стажування, особливостями роботи студентського самоврядування та його ролі у житті університету, роботою творчих студій, гуртків та спортивних секцій.

Крім цього колектив кафедри надав важливу і цікаву інформацію про можливості подальшого працевлаштування, навчання на військовій кафедрі та ознайомив з умовами проживання у гуртожитку ЗВО «ПДУ».

Проведену роботу студенти оцінили активно задаючи питання про студентське життя та навчальний процес.

Висловлюємо подяку за сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу т.в.о. директора Центру САВЧУКУ Вадиму Анатолійовичу. Адже, така співпраця є дуже важливою для розвитку нашого майбутнього!

Інформацію підготував кандидат сільськогосподарських наук

доцент кафедри садово-паркового господарства,

геодезії та землеустрою

Петро БЕЗВІКОННИЙ